Prosím může sem dát někdo odkaz na to bezlepkové pekařství v Praze? vím že se o tom tady psalo mají to mít nějací italové, zde ani na google jsem nic nenašla:-(Chystám se do Prahy a ráda bych si dala čerstvou bagetu nebo pizzu.

Pavla Švandy ze Semčic 16 Praha 5

Díky moc,webovky zde: http://www.sweetlife-bezlepku.net/ škoda že na stránkách nemají uvedené ceny,nevíte Ančo jak se to tam asi cenově pohybuje kolik stojí např.bageta,piza,koláč?

Chodím tam už několik měsíců. Na jejich pizzu a bagetky nedám dopustit. Koukám že ve starých příspěvcích je starý web. Teď mají www.jsmebezlepku.cz

Určitě doporučuji!Ochutnávám jednu pizzu za druhou a jedna lepší než druhá! :-) Bagetky i chleba jsou také super.. o sladkých tečkách ani nemluvě.Navíc Modesto je sympaťák a procvičíte si italštinu (ať chcete nebo nechcete :-))

Momentálně je najdete na ZOMATO jako "white and crispy" Mají zrovna těžší období, tak pokud chcete podpořit své bezlepkové i bezlaktózové kamarády zajděte, nakupte, doporučte, ať nám nezavřou.......100% BEZLEPKOVÝ PROVOZ!!!!!! Díky Jinak nabízí housky, bagety, toastový chléb, chléb , dorty, dortíky, vlastní těstoviny no a hlavně tu pizzu jakou si doma neuděláte. Přijdete jednou a už se budete vracet navždy! Vyzkoušejte je stojí to za to a navíc pizza na přání i bez laktózy! Děti nechtějí nic jiného :-)

Tak to vypadá, že White and crispy na Žižkově ukončil svoji činnost. Prostor je k pronájmu a rozprodávají vybavení. Snad bude fungovat alespoň jejich pobočka na Smíchově.

Přidat příspěvek do diskuze