Můj transplantace žijící v USA mi tvrdí, že se vyléčil z celiakie pomocí transplantace střevní mikroflóry. Už dva roky jí lepek a má stále negativní krevní testy a biopsie, kterou podstoupil nedávno, je též negativní. Na počátku léčby podstoupil během jednoho měsíce tři transplantace střevní mikroflóry od zdravého dárce a teď jako udržovací dávku postupuje jen jeden zákrok jednou za půl roku. To prý stačí k tomu, aby se celiakie už nevrátila. Podotýkám, že můj bratranec není žádný blázen a tohle by si nevymyslel, znám ho dobře. Myslíte, že jeho uzdravení je dílem nějaké náhody, nebo tahle metoda opravdu funguje?

Možné to je, ale rozhodně ne 100%. Jde o to, že dárce musí být 100% kompatibilní a "jeho" flora musí mít ty správné parametry pro vaše tělo! To rozhodně není jednoduchá věc. Mám doma ve své databázi dvě velké rozsáhlé studie, které se věnují tomuto tématu. Zatím nebyl odborně zdokumentován případ vyléčení od celiakie, ale od jiných Vážných a ještě vážnějších střevních a imunitních chorob ANO. Osobně se domnívám, že je to jedna z mnoha těch "správných" cest k vyléčení celiakie. Další lék na léčbu Celiakie je BL-7010. Také velice slibný preparát. Je ve třetí fázi testování a prozatím se jeví, jako nejlepší lék na Celiakii vůbec!

Také věřím, že uzdravení z celiakie tímto způsobem je možné. Vždyť je zdokumentováno několik případů, kdy transplantace střevní mikroflóry vyléčila pacienty z roztroušené sklerózy, chronické boreliózy, atopického ekzému atd. atd. Všechno co souvsí s imunitou se dá pomocí TSM pozitivně ovlivnit.

Dobrý den, hledám mladou dárkyni, ženu do 20 let věku. Trpím Revmatoidní artritidou. Potřebuji 3 přenosy, za jeden přenos jsem ochotna nabídnout až 20.000 Kč. Celkem tedy dárkyni zaplatím 60.000 Kč. Ozvěte se prosím na pe.tsm@email.cz Více zde: http://m.tsm.webnode.cz/hledam-darce/

Mé kamarádce transplantace stolice opravdu celiakii vyléčila. Záleží prý na tom, jak kvalitní má dárce střevní mikroflóru. A taky by dárce neměl mít geny zvyšující riziko propuknutí celiakie. Genetická testy už nejsou dnes problém, takže najít dobrého dárce je jen otázka času.

Dobrý den, hledám zdravého dárce k transplantaci střevní mikroflóry. Jedná se pouze o přenos stolice z dárce na příjemce. Dárce by měl být dlouhodobě bez antibiotik a antikoncepce, nesmí mu chybět žádný orgán, ani třeba žlučník. Nejlépe mladý člověk, maximálně do 50 let! A člověk, který omezuje lepek ze stravy. Lidé živící se raw food a vegetariáni jsou jako dárci nepoužitelní. Tento člověk by měl mít zároveň zkušenosti s výplachy střev pomocí hydrocolonu nebo klystýru. Musí být schopen udržet v sobě až 2 litry vody. Samozřejmě to nechci zadarmo, nabízím 10.000,- Pokud by zde někdo takový byl nebo o někom víte, prosím, ozvěte se mi na LentilkaR@post.cz Děkuji. Více na http://tsm.webnode.cz/hledam-darce/ nebo http://cs.medlicker.com/870-transplantace-stolice

Já patřím k lidem, kteří se zbavili celiakie pomocí transplantace střevního mikrobiomu.

Přidat příspěvek do diskuze