Diskuze: Jizerka versus Schar

« zpět na přehled témat
autor: Márty

Zajímalo by mě, která mouka podle vás má lepší vlastnosti, jestli Jizerka nebo Schar. Která se svými vlastnostmi více podobá pšeničné mouce? Uvědomil jsem si, že důležité je, jak daleko se těsto z mouky dá natahnout, aniž by se přetrhla. Měřit tuto elasticitu s objektviním výsledkem by asi bylo nutné v laboratorních podmínkách, proto se ptám, jké praktické zkušenosti máte.

Vloženo 08.10.08 16:05

#1 Katka

Márty, koukám, že máte téměř odborné dotazy. Na VŠ při studiu Technologie potravin -> vlastnosti lepku jsem se učili, že lepek se vyznačuje několika typickými vlastnostmi, jako je pevnost, pružnost, tažnost, vaznost atd. Máte s tímto po odborné stránce nějaké zkušenosti?

Vloženo 08.10.08 16:41

#2 Márty

Myslím, že největší slabina bezlepkových směsí oproti mouce s lepkem je právě ta tažnost. Pevnost, pružnost a vaznost není u bezlepkových směsí oproti pšeničné mouce až takový problém dosahnout.

Vloženo 08.10.08 17:06

#3 franta

Mártymu:Protože peču i normální chleba(celozrný pšenično žitný)pro sebe,kvůli diabet.dietě,můžu ti popsat rozdíly v "chování"lepkové a bezlepkové mouky.Obyčejná mouka při hnětení těsta nabývá pružnosti a má snahu se "stahovat do koule", bezlepková napřed(navzdory názvu) lepí (jako stavební tmel výstižného jména),při kynutí řídne a při zahuštění,aby nelepila, se z ní stane něco jako sklenářský tmel(kyt)-kyne velmi špatně a pokus o semletí takového pečiva na strouhanku může vést ke zničení strojku.
Zdraví "franta".

Vloženo 08.10.08 21:07

#4 Katka

Mártymu: všechny výše uvedené vlastnosti lepku jsou nepostradatelné pro kvalitní "lepkové těsto/pečivo". Pokud byť jen jedna chybí, těsto se chová jinak. Nemluvě o tom bezlepkovém. Z vlastní zkušenosti vím (hlavně z těsta kynutého, např. na vánočku), že toto bezlepkové se natahovat nedá, trhá se a špatně drží pohromadě. Ani případná pojidla (med, olej, Xantam) vlastnosti lepku nenahradí. Peču výhradně z Jizerky, ale myslím, že jiné bezlepkové mouky na tom nebudou o nic lépe, zkrátka ten lepek tam chybí.

Vloženo 09.10.08 08:12

#5 Darja

Stačí jednoduchý trik. Do bezlepkové mouky dáte na 100 gramů 5 gramů jemně namletého semínka lnu. Len totiž udělá těstu pružnost stejnou jako je to lepkové, takže pak můžete bez problému použít recept na lepkové těsto i z mouky JIzerky nebo Schar.

Vloženo 29.10.08 07:27

#6 Renata

No podle mích zkušeností s pečením bzl.je Jizerka nejlepší mouka na všechno,bez ní si to nedovedu vůbec představit.

Vloženo 29.01.11 12:28

#7 Franta

Pro Darju:Není to tak docela-já používám mleté lněné semínko,i případně jen odvar(téměř od začátku bezlepkové diety v mojí rodině)-těsto se zlepší,ale lepek to úplně nenahradí(hnětením nevznikne ta "kostra").Ale lněné semínko je zdravé a přidávám ho nejen kvůli lepivosti.Zdraví "franta".

Vloženo 29.01.11 13:11

#11 mju

Prosím,jaké lněné semínko kupujete? Pročítala jsem dnes výrobky v několika obchodech a všude je buď: obsahuje stopy lepku nebo tam není nic a toho se taky bojím.

Vloženo 15.11.11 21:31

#12 franta

Pro mju:Firma "Zdraví z přírody"(ing. Petr Jedek).Momentálně mám doma dva sáčky,na jednom je napsáno-země původu Kanada,na druhém Česká republika.Vždycky jsem to prohlížel jen zběžně-na Váš popud jsem prohlídl hrstku semínka lupou a našel jsem jeden kamínek a několik smítek,zrní žádné,což se nedá říct třeba o čočce.Moje rada:Opatřte si silnou lupu a přebírejte a prohlížejte všechno,co se přebrat dá.Zajímalo by mne,která firma je tak "opatrná",že tam to alibistické "obsahuje stopy lepku" uvádí.Zdraví "franta".

Vloženo 16.11.11 04:12

#13 mju

Děkuji, již jsem zčala přebírat:-)Firma Country life má na všech semínkách poznámku může obsahovat stopy lepku, stejně tak všechna balení semínek v obchodech DM...

Vloženo 16.11.11 10:23

#14 Kačka (kacena.jindru@seznam.cz)

Jojo tato firma se sychruje a ví proč-v jejím balíčku lněného semínka jsem objevila cca 5 půlek pšeničného zrna...příště koupím jiné!!!!

Vloženo 23.11.11 14:50

Vepište pes pozpátku. Toto je spamová ochrana.
CAPTCHA
Opište text z obrázku
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.