Diskuze: Výborný bezlepkový chléb

« zpět na přehled témat
autor: Martina (maja.black@seznam.cz)

Dobrý den, pokud můžu někomu doporučit, kupuji v Intersparu chlebovou směs Semix na světlý chléb, mají ho také v Globusu, a je opravdu výborný!! V Intersparu je cena úplně úžasná, jako u normálního lepkového chlebu. Pokud bude někdo chtít vědět jak chléb peču a skladuji ho, popřípadě vědět cokoli jiného, stačí napsat na email.

Vloženo 01.08.12 15:43

#1 Pavla

je to ten samý? - http://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=102

Vloženo 01.08.12 17:51

#2 Mlask

To je on.

Vloženo 01.08.12 19:25

#3 Lada

Taky jsem ho měla, dá se jíst, ale pak jsem ho našla v té databázi a bojím se ho znovu koupit, u bezlepkového chleba je docela závažný problém, že ho obsahuje.

Vloženo 01.08.12 20:28

#4 Martina

Je to on, ale sám výrobce na tuto šarži upozornil a i na teto strance píší jaká šarže je nebezpečná. Navíc výrobce nechal tento kus stáhnout! Když se v obchodě podivate, tuto šarži tam již nemají.

Vloženo 01.08.12 20:41

#5 Lada

V Globusu je za slušnou cenu, ale musí se přidat droždí a ještě něco, tuším olej, jiné směsi už mají všechno. Ale asi si ho ještě koupím, nevěděla jsem, že se jedná o konkretní, už staženou šarži.

Vloženo 01.08.12 20:52

#6 Martina

Zde je oficiální prohlášení: http://www.semix.cz/cs/novinky/tiskove-prohlaseni-chleb-bez-lepku.html Jinak v Intersparu stojí kolem 22 Kč!! Dává se tam olej, voda a cca 1/3 droždí, ale je křupavý a dávám ho rozkrájený zamrazit a celý týden ho jím oprvadu chutný, někdy ho ještě rozpeču a dávám si ho teplý :D

Vloženo 01.08.12 22:45

#7 Jana

Cena 22 korun je dost podivná, jelikož v jejich eshopu je 43,50,- tudíž mi nezbývá nic jiného, než myslet si, že se jedná o slevu z důvody záruční lhůty, nebo o doprodej z důvodu vylistování - (již dále nebudou chléb od výrobce odebírat). Interspar tzv. vylistované zboží ve většině - dle jejich nařízení, nesmí mít umístěné v regálu, nebo do doby, než mají zalistované jiné. Většinou dochází právě ke snížení ceny cca o 50%, nikdo se prosím se mnou nepřete.., pracovala jsem tam externě 8 let

Vloženo 01.08.12 23:37

#13 Pavča

Od Labety,malé ani mně chleba nechutnal.Pekla jsem ho v domácí pekárně.Bohužel poblíž nemáme Globus ani Interspar.

Vloženo 03.08.12 15:15

#14 ala

Pavčo a zkoušela jsi už Schar mix B nebo Mantler? Pokud si do mouky přidáš rovnou lžíci karobu, lepší je světlý a dobré chlebové koření tak si myslím , že ti dřív nebo později chléba bude chutnat. taky mi první rok diety žádný BL chléb nechutnal.

Vloženo 03.08.12 20:04

#15 Pavča

Zatím jen zkoušíme a vyhazujeme.Spíš jí chutná chléb kupovaný.Nemám asi pořádný recept na chleba.Mantler(mouku)jsem si koupila.Zkoušela jsem vánočku.malé chutná,mně né.To koření se dá koupit kde??Moc díky za rady.

Vloženo 04.08.12 14:17

#16 ala

Chlebové koření se dá se koupit ve zdravé výživě . Já si kupuji v Makru koriandr, fenikl, anýz vše mleté a v kauflandu mletý kmín míchám v poměru 1:1:1:2 a dávám odněrku od sunaru tohoto koření a odměrku kmína celého. výborný chléb je i z podmáslí.

Vloženo 04.08.12 21:11

Vepište pes pozpátku. Toto je spamová ochrana.
CAPTCHA
Opište text z obrázku
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.