Diskuze: listové těsto

« zpět na přehled témat
autor: vanek (lad.vanek@seznam.cz)

Muže mi někdo poradit jak se dělá listove těsto.

Vloženo 19.03.06 16:20

#1 Ola

Většinou se bezlepkové "listové" těsto dělá tak, že se smíchá stejné množství pomazánkového másla, stejné množství bezlep. mouky a přidá se špetka kypřícího prášku, propracuje se těsto a nechá se vlednici 1/2 dne odležet. Objevila jsem však i jiný, podle mě skvělý recept na toto těsto: 250g Promix uni, 1 lžička quarové gumy, 1 lžíce práškového cukru, 1 vejce, 1 lžička soli, 125g změklého tuku a 3/4dl kysané smetany. Vše se zpracuje v hladké těsto a nechá se 24hod. uležet v lednici. Při vyválení těsta je potřeba dost podsypávat. Já z tohoto množství vyválím vždy 2 nohavice štrůdlu. Těsto je vynikající a opravdu chuťově velmi podobné pravému listovému těstu.

Vloženo 19.03.06 18:54

#2 Naďa

Dneska jsem zkusila listové těsto z pomazánkového másla a Promix uni. Vypadalo dobře, ale když jsem ho šla zpracovat na štrůdl, vůbec nešlo rozválet. Ze začátku to šlo, ale když bylo tenčí začalo se lepit a "matlat". A abych ho stočila? no to bych musela umět asi čarovat. Můžete mi prosím poradit, jak to s tím pomaz. máslem děláte, a jak se vám to daří?

Vloženo 13.05.07 22:45

#3 pavla

také bych potřebovala recept na listové těsto, ale bez čehokoli mléčného, nemáte ho někdo?

Vloženo 15.05.07 10:17

#4 Iva (ikohoutkova161@seznam.cz)

Paní Naďo já míchám 1 pomazánkové máslo a potom 1 a 1/2 krabičky od toho másla mouky Jizerky. Do lednice dávám asi jen na cca 10 minut, než si nachystám vál a ostatní suroviny.Nikdy jsem problém neměla, podsypávám úplné minimum,krásně se mi to přenese na plech, jinak kromě štrůdlu ještě z tohoto dělám plněné šátečky nebo můžete použít na slano zamotat se sýrem , kečupem a šunkou.

Vloženo 15.05.07 12:31

#5 Naďa

Díky za radu, určitě to vyzkouším.

Vloženo 15.05.07 15:57

#6 Ola

Pavlo, tak na takový recept jsem zatím nikde nenarazila..

Vloženo 15.05.07 16:10

#7 mirka

a co zkusit jizerku a jen jiný tuk. např. palmový

Vloženo 15.05.07 16:40

#160 Andrea

Já dělám tohle listové podle tohoto receptu: http://www.artofglutenfreebaking.com/2010/03/puff-pastry-gluten-free/

Vloženo 05.03.12 20:51

#161 majka (MarieBrozova@seznam.cz)

Mám dietu už 11 let a než jsem se naučila bezlepkově vařit tak to trvalo hodně dlouho.Nyní vařím podle receptů z klasické mouky jen s tím rozdílem,že ji nahrazuji bezlepkovou(Jizerka,Promix uni)a jde to.Peču sladké,zahušťuji omáčky,dělám nudle,knedlíky-bramborové,kynuté i ovocné a jiné a jiné papání.Manžel baští se mnou a je spokojený ikdyž by mohl baštit to své.A zjistila jsem,že bezlepkově vařím teď lépe než lepkově.Docela je to paradox.

Vloženo 18.05.12 15:27

#162 Nikita

Andreo - a kde na ten recept bereš ingredience?Hnědá rýžová mouka,sladká rýžová mouka?

Vloženo 18.05.12 18:39

#163 Markéta

Pro Nikitu: nespletete se, když podle receptu budete postupovat a těsto si připravíte takto: Máslové těsto -70g Mix B a 120g másla, vodové těsto -130g Mix B, trocha soli, lžička octa, voda přidávaná po lžičkách, až těsto vytvoří kouli a nelepí se k nádobě. Viz http://www.celiak.cz/diskuze/vareni/5239

Vloženo 18.05.12 22:40

Vepište pes pozpátku. Toto je spamová ochrana.
CAPTCHA
Opište text z obrázku
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.