GlutenPrima-prášek pro strávení lepku

Ahoj chtěla bych se vás zeptat jestli už někdo zkoušel tyto tablety. Taky by mě zajímalo jestli to vůbec funguje a jestli to není jenom marketingový tah.(je na ně reklama na Primě) Ano ví že to není náhrada za dietu. Předem všem děkuji za odpovědi♥♥.

Osobně jsem tyto enzymy na lepek nezkoušel, ale moje známá, která je rovněž celiak, si je pochvaluje.

Chápeme obavy, které byly zpočátku i u manželky jednoho z manažerů firmy a několika dalších osob s intolerancí na lepek, na kterých jsme tyto tobolky testovaly. Enzymy obsažené v přípravku štěpí složky lepku tak, aby se do střeva již lepek nedostal a nezpůsoboval např. bolesti břicha. Vzorky zdarma k vyzkoušení lze poptat na www.glutenprima-laktoprima.cz, uvítáme rovněž zpětnou vazbu na kontakty uvedené tamtéž. M. Konvický

Na kolika osobách byl váš výrobek testován? Jaké exakní metody posouzení "funkčnosti" jste použili? Víme, že to nebyla biopsie, ale ke krevním testům jste se nevyjádřil. Uvažujete dalším testování přípravku tak, aby mohl být zařazen do kategorie "lék".

Pokud byla záměrně porušována dieta a nebyla provedena biopsie, tak co to dokazuje? Že testovanému subjektu (kolik jich bylo?) nebylo špatně? A co když to potlačí jen projevy a uvnitř těla probíhá např. zánět? Zcela otevřeně - dokud to nebude otestováno a bráno jako lék, tak to považuji za nebezpečný hazard.

Naprosto souhlasím s tím, že bez řádného testování a provedené biopsie to rozhodně není žádná jistota. Ptal jsem se na tyto enzymy svého gastroenterologa, a v podstatě mi potvrdil mojí domněnku, že spolehlivost přípravku není stoprocentní, a člověk si záměrným porušováním diety může zadělat na pěkný malér.

vyzkoušela jsem doplněk stravy GlutenPrima, pravda je že jsem si dala běžné jídlo s lepkem s jednou tobolkou před jídlem a 2 1/2 hodiny mi bylo fajn, nicméně pak nastal nečekaný obrat a začaly těžkosti se žaludkem, teprve až celý obsah žaludku byl venku nastala po dalších 2 hodinách úleva .. nicméně i dnes den následující se cítím jako nafouknutý balon a žaludek na vodě ... mám celiakii diagnostikovanou jak z krve tak biopsiíí .. máte někdo podobnou zkušennost ?

Přidat příspěvek do diskuze