Novy web - diskuze

Dobry den, bylo by mozne provest zmenu designu diskuze? Aktualne na monitoru s rozlisenim 1280x800 vidim pouze 2 posledni temata. Zobrazeni je prilis velike a neprehledne. Diky Honza

Dobry den, novy web ma mozna modernejsi vzhled, ale z praktickeho hlediska je podstatne horsi a neprehlednejsi... Prehled o novych prispevcich v diskusi je vyrazne horsi nez drive.

Plně souhlasím. Design je nepřehledný a je zobrazeno minimum informací.

To: Honza a Standa Celý blok diskuze je co se týče funkcionalit téměř shodný s původní verzí diskuze. "Schovaná diskuze" - vstup do diskuze je v horním menu vpravo tj. téměř shodné místo jako bylo v původním designu. Navíc v novém webu se anoncují poslední 4 (resp. 8) diskuzní příspěvky v dolní části homepage. Pokud máte na mysli, že tato přidaná funkcionalita je schovaná, tak jí nevyužívejte a vstupujte do diskuze jako ve staré verzi tj. přes horní menu. "Klikací příspěvky" - automatické linkování odkazů je nyní z důvodu zabezpečení diskuze vypnuté. Prověříme možnosti jak linkování bezpečně v diskuzi umožnit. "Abecední řazení" - toto nikdy nebyla funkcionalita diskuze. Příspěvky a diskuzní témata se vždy řadily a budou řadit podle aktuálnosti tj. podle data posledního příspěvku. "Vyhledávání v diskuzi" - fulltextové vyhledávání v diskuzi nebylo v původní verzi a není ani v aktuální verzi. Děkujeme za připomínky. Všechny připomínky evidujeme a používáme je v naší komunikaci s programátory při provádění úprav na webu.

Pole vyhledat, doopravdy nefunguje. Ve staré verzi, alespoň mě doma to šlo a vždy jsem našel co jsem hledal. Momentálně to nejde. Dokonce se mi neukazuje aktuální datum posledního příspěvku. např. v náhledu na diskuzi je zobrazeno datum na sekci zdraví a nemoc poslední příspěvek 26.1 a když si jej otevřu tam uvidím 30.1 poslední přispívatel, takže to podle mě je nějaké nefunkční! Šablona není špatná, podle mě kopíruje konkurenční web bezlepek.cz shoda v desingu je až nápadná?! Jinak věřím, že pokud to editor této šablony (jestli nějaký má) umožnujě, tak velikost písma, nebo velikost okna je podle mě editovatelná, ale záleží na editoru a samozřejmě je s tím spojená spousta práce. Takže to chce čas. Momentálně je to opravdu krok zpět a ne kupředu, ale věřím, že se to časem vylepší a jinak je to už o zvyku a všichni si nakonec zvyknou, ale ty standarty musí fungovat, jinak to tady můžete zabalit..

Nový web se opravdu nepovedl ... je to inovace za každou cenu, ale proč inovace k horšímu?

Nový web - nepřehledné, nudné - prostě děs!

Přidat příspěvek do diskuze