Já jsem dala na radu lékarnice a dceři jsem koupila Laktobacily junior od Imunitu, je na nich namalovaný Tučnák, holka si pochvalovala jahodovou chut a pomohly jí od průjmu a křeče břicha ji taky zmizly.

http://histaminovakasulka.com/2014/09/06/probiotika-jako-lek-aneb-ktere-kmeny-mi-mohou-pomoci-v-lecbe-histaminove-intolerance-a-zanetlivych-onemocneni-strev/ .týká se i Celiakie

http://histaminovakasulka.com/2014/09/06/probiotika-jako-lek-aneb-ktere-kmeny-mi-mohou-pomoci-v-lecbe-histaminove-intolerance-a-zanetlivych-onemocneni-strev/

Heleno, jaká máte ATB na boreliózu a na jak dlouhou dobu? A v jaké fázi tu boreliózu máte (jak moc rozjetou)? Řeším totiž podobný problém. Sašo, dobá probiotika by měla být např. Vivomixx - 450 mld bakterií - a uchovávat v lednici. Pozor na probiotika, která si koupíte. Některá např. vlivem skladování mohou být úplně zničená, jíte pak vlastně hlavně pomocné látky. Zkuste si na netu vyhledat nějaké testy a infa.

Užívání antibiotik mi vyvolalo střevní potíže. V lékárně mi poradili, ať zkusím Probiolact. Udělal jsem to a doužíval antibiotika bez problémů.

Pěkný den, prosím o informaci o omxprobioticích. Je tu někdo, kdo má konkrétně s těmito vlastní zkušenost? Děkuji moc za každou radu.

Co mamzacit jist po dobrani antibiotik s Ptolactonu mam jeste prujrm dekuji

Přidat příspěvek do diskuze