Bageterie Boulevard - nově bez lepku

Bageterie Boulevard testují ve vybraných provozovných bagety bez lepku - více zde: http://www.celiakievpohode.cz/2017/08/28/bageterie-boulevard-bezlepkovy-sortiment/

Od včerejška jsou bezlepkové bagety dostupné již na všech pobočkách! :)

Syn již vyzkoušel a jsou prý moc dobré :-)

Evo, o tom, co dávají za suroviny dovnitř bezlepkové bulky a o tom, že vadí i kontaminace. Ale dohnali to ochotou, takže jsem to riskla. Jano děkuji za informaci, bagetu si ráda koupím samotnou.

Evo, myslím si, že kdyby měla hrozit kontaminace, že by si to prostě nějakým způsobem nebyli schopni uhlídat, nedostali by licenci ani náhodou. Za licenci se platí nemalé peníze a z tohoto důvodu spousta výrobců napíše jen- vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin atp., a potvrzení o bezlepkovosti raději potvrdí každému žadateli na přání (viz fi. OETKER)

Kláro, já také - sice ne pro sebe, ale pro manžela. Dokázal mě však rozštípnout, když mi řekl, že je to drahý.... . Jasně, proti doma pečenýmu chlebu, který tedy má rád - slunečnicový od Labety, který stojí v akci třicet, jinak cca čtyřicetpět korun, tak ano. Ale kupované bagetky, ať jsou již k rozpečení, nebo ne, to se nedá jíst. Navíc, bagetka stojí kupř. i dvacku - lepková, tak nevím, co řeší.... . Já je ocením při oslavách a svátcích (samotné). Jinak manžel má z BB bagetek boule za ušima, proto asi Boulevard, zatím měl tři.

Taky se přidávám k pochvale. Měla jsem jejich bagetu poprvé a rozhodně ne naposledy!

Přidat příspěvek do diskuze