Byl by zájem o cukroví?

Dobrý den, byl by zájem o domácí vánoční cukroví? Jsem schopna upéct v ceně 500 Kč/kg bezlepkové (některé i bezvaječné), případně i "normální" lepkové za 350 - 400 Kč/kg; pečené i nepečené. Sama jsem samozřejmě celiak, vše dělám 100% bez lepku či jeho stop! Fotky některých druhů mohu na ukázku zaslat po projeveném zájmu na e-mail. Stejně tak případně Vy, prosím, pište včas své představy či omezení (alergie, bez alkoholu apod). Lokalita Ostrava, Havířov, Třinec, + okolí.

Dobrý den, je možno cukroví vyzvednout i Olomouc, Zábřeh na Moravě? Jestli tudy jezdíte někdy třeba vlakem?

Obávám se, že bohužel právě až po svátkách (kolem 26.12.). Napište mi e-mail (ketchups@centrum.cz) a kdyby se náhodou něco změnilo, ozvala bych se Vám.

Navíc letos by teoreticky možná šla i ta Olomouc nebo Brno při včasné objednávce :-)

Dobry den.Nevim jestli je to jeste aktualni.Shanim nekoho kdo by mi upekl bezl.cukrovi na vanoce pro syna.Nasla jsem vas inzerat na internetu ale starsiho data.Tak nevim.Jsem z Ceskeho Tesina.Urcite bych vzala 1kg.Dekuji za odpoved.Szlaurova

Dobrý den, kilo cukroví by pro letošní rok neměl být až takový problém. Napište mi však co nejdříve potvrzení a pro větší domluvu na e-mail (viz výše). Děkuji.

Paní Szlaurová, pokud Váš zájem nadále trvá, prosím, co nejdříve se mi ozvěte, ať s Vámi případně ještě počítám a neřešíme nějaké dodělávky na poslední chvíli. Děkuji.

Přidat příspěvek do diskuze