Byl by zájem o cukroví?

Dobrý den, byl by zájem o domácí vánoční cukroví? Jsem schopna upéct v ceně 500 Kč/kg bezlepkové (některé i bezvaječné), případně i "normální" lepkové za 350 - 400 Kč/kg; pečené i nepečené. Sama jsem samozřejmě celiak, vše dělám 100% bez lepku či jeho stop! Fotky některých druhů mohu na ukázku zaslat po projeveném zájmu na e-mail. Stejně tak případně Vy, prosím, pište včas své představy či omezení (alergie, bez alkoholu apod). Lokalita Ostrava, Havířov, Třinec, + okolí.

Dobrý den, je možno cukroví vyzvednout i Olomouc, Zábřeh na Moravě? Jestli tudy jezdíte někdy třeba vlakem?

Obávám se, že bohužel právě až po svátkách (kolem 26.12.). Napište mi e-mail (ketchups@centrum.cz) a kdyby se náhodou něco změnilo, ozvala bych se Vám.

Dobrý den, teoreticky ano, i když se omlouvám za opožděnou odpověď. Záleželo by na požadovaném množství, počtu druhů, termínu pro odběr apod. Napište mi, prosím, raději na e-mail a můžeme se domluvit. Děkuji, Lenka N.

Dobrý večer, měla bych taky zájem o 2kg bezlepkového cukroví pro tchyni, která se stará o postiženého syna. Vždy jsem ji to kupovala v cukrárně Řehova, ale letos už bezlepkové vánoční cukroví nepečou. Jsem z Ostravy. Moc děkuji za nekoupím odpověď. Renata

Dobrý den, děkuji za zájem, situace se upřesnila a neměl by být problém, prosím tedy o napsání konkrétních požadavků na můj e-mail (ketchups@centrum.cz), abychom se mohly domlouvat už jen tam osobně. Bohužel však na něm v současné době nejsem každý den, proto mějte, prosím, strpení s případnou odpovědí. Děkuji a těším se, Lenka N.

Navíc letos by teoreticky možná šla i ta Olomouc nebo Brno při včasné objednávce :-)

Přidat příspěvek do diskuze