pomozte - jak rozumně na nových stránkách vyhledávat

Dobrý den, po delší době jsem opět na stránkách Celiak.cz. Zjistila jsem, že mají nový vzhled. Byla jsem zvyklá vyhledávat podle určitého slova v názvu tématu. Teď mi to nejde. Nenašla jsem vyhledávací okénko, které vyhledává slovo ve všech tématech. Vyhledávací okénko, které je vpravo nahoře, to neumožňuje. Poradíte mi, jak na to? Moc děkuji. Magda

Sice se mi nové stránky zdají dost nepovedené, ale zrovna vyhledávání mi funguje i v obsahu témat.

Bohužel mi okénko nevyhledává, tak, jak by mělo (psala jsem, viz výše). Zadávám slovo a nic. Zobrazí se mi úvod stránek. Na stránku se vejde u diskuze poměrně málo témat, takže není rychlý přehled, co se vyskytlo nového. Tato úprava / vzhled stránek - diskuze není přehledná. Je to můj názor. Někdy update není vždy nejšťastnější volba. :( Jak na vyhledávání? Poradíte mi?

A vidím, že obsah okénka v textu příspěvku neudrží úpravu. :(((

Pokud se do vyhledávacího okénka zadá slovo (například "slovo"), tak vyhledávač najde diskuzní příspěvky, které obsahují slovo "slovo". Vyzkoušeno - funguje - najde. Stejně tak funguje i na jiná slova. Pokud se zadá slovo, které se na serveru celiak.cz nikde nevyskytuje, tak nic nenajde. Co se týče toho, že obsah okénka neudrží úpravu, tak to prosím popište podrobněji. Nevím, co máte na mysli.

Přidat příspěvek do diskuze