Ahoj mojí dceře jsou 12 let měří 162cm a váží 38kg je to v pořádku?

http://www.vypocet.cz/bmi Ty názory co se zde píší jsou hodně individuální! Žádné doplňky pro sportovce co chodí do fitka bych nebral a jestliže má člověk poničené střevo, že musí mít pocit plnosti?? Podle mě je to právě naopak, když střevo nepříjmá živiny, strava prochází traktem prakticky bez natrávení (nebo málo natrávená). Tělo je vlastně hladem i po jídle. Na začátku diety jsem měl hlad i po velké porci jídla a to nemám cukrovku, ale celiakii. Nalívat se větším množstvím vody, taky nepomůže. To se potom spíše chce na záchod. Když to budete přehánět s tukem (to se při celiakii nedoporučuje) tak jej vyloučíte stolicí nenatrávený. U Celiakie to prostě nelze urychlit. Po delší době pokud držíte přísnou dietu se to výrazně zlepší, ale nikdy to nebude jako před propuknutím nemoci!!! Mám celiakii 15 let.

Přežírání je nezdravé pro každého a pro celiaky obzvlášť. Naše zažívání je slabé a obžerství nám nepomůže přibrat, jen si vypěstujeme další choroby. Řešením je kvalitní bezlepková strava.

Dobrý den je mi 18 a vazim 49 kg. Strašně moc a často jim ale stále na vaze nepribiram. Nejspíše rychle spalování. Poradite prosim

Lucko, pokud nejsi celiak tak zmini z této diskuze a nech si svoje debilní dotazy. Tvoje otázka je neskutečně hloupá, prootže bez udání výšky je pouhý údaj o váze naprosto k ničemu. Pokud má někdo 150 cm, tak je při 49 kilech obézní. Pokud má ovšem někdo 49 kilo na 185 cm, tak vypadá jako kostra.

Dobrý den jsem čekají s při bezlepkove dítě jsem zhubla 13 kilo. Nevím už jak dál. Merim 172cm a vážím 45 kg. Jsem bez energií a stále unavená nemůžu pribrat. Prosím o radu. Chuť k jídlu mám a jim opravdu hodne

Přidat příspěvek do diskuze