Moc prosím o poskytnutí několika tablet Disulone, případně Dapsone. Zaplatím určenou cenu včetně poštovného. Momentálně není lék vůbec k dispozici. Až bude k dispozici, tablety budu moci vrátit. Děkuji.

I já velmi prosím o poskytnutí 10 až 20 tablet Disulone. Jak mi bylo dnes oznámeno, je nedostupný a asi ještě dlouho nebude. Musím absolvovat novou anabázi přes VZP kvůli receptu na Dapson.Samozřejmě náklady uhradím a po získání ať jednoho či druhého léku vrátím

Vážení, před časem se dal ten lék sehnat na Slovensku za 11 Euro.Dal se objednat v lékárně i na recept napsaný v Česku. Takže první problém-sehnat doktora, který by to napsal.Druhý problém. Zajet na Slovensko, lék objednat (údajně do druhého dne v kterékoliv lékárně) no a zaplatit těch 11 Euro.Pokud máte někdo možnost, tuto "akci" realizovat(třeba příbuzní na Slovensku), domluvte se a zkuste to. Jen nevím, jestli to ještě "funguje". No a na bývalém "západě" je to asi jen otázka financí.

Dobrý den koupím lék DISULONE buď celou krabičku nebo aspoň pár tablet než ho Budu mít je to akutní děkuji tel 775533626

Dobrý den,nabízím tablety DISULONE,67 kusů co mne zůstaly po léčbě,jsem pacient po transplantaci srdce, balení bylo otevřeno 9.9.2019 . Tablety jsem si plně hradil sám,tudíž zbytek nabízím k odkoupení,kontakt stanislav.ingr@seznam.cz

Dobrý den, sháním léky Disulone, akutně, nejlépe celou krabičku (či víc). V případě, že máte navíc, odkoupím. Kontakt martinkova.misa94@seznam.cz. Děkuji

Dobrý večer vám prajem, ja som tiež brala Disulone 100 au na začiatku zistenia celiakia. Zarazila ma, že obsahuje pšeničný škrob . Mám také informácie, že sa dajú zakúpiť v Rakúsku a ich výrobky neobsahujú pšeničný škrob. Skúste tento liek zohnať z Rakúska. Ja tiež budem sa snažiť zabezpečiť ho, nakoľko znovu mi objavujú na rukách pluzgierové vyrážky, ktoré neznesiteľne svrbia. Pritom snažím si dodržiavať bezlepkovú diétu.l

Přidat příspěvek do diskuze