Moc prosím o poskytnutí několika tablet Disulone, případně Dapsone. Zaplatím určenou cenu včetně poštovného. Momentálně není lék vůbec k dispozici. Až bude k dispozici, tablety budu moci vrátit. Děkuji.

I já velmi prosím o poskytnutí 10 až 20 tablet Disulone. Jak mi bylo dnes oznámeno, je nedostupný a asi ještě dlouho nebude. Musím absolvovat novou anabázi přes VZP kvůli receptu na Dapson.Samozřejmě náklady uhradím a po získání ať jednoho či druhého léku vrátím

Vážení, před časem se dal ten lék sehnat na Slovensku za 11 Euro.Dal se objednat v lékárně i na recept napsaný v Česku. Takže první problém-sehnat doktora, který by to napsal.Druhý problém. Zajet na Slovensko, lék objednat (údajně do druhého dne v kterékoliv lékárně) no a zaplatit těch 11 Euro.Pokud máte někdo možnost, tuto "akci" realizovat(třeba příbuzní na Slovensku), domluvte se a zkuste to. Jen nevím, jestli to ještě "funguje". No a na bývalém "západě" je to asi jen otázka financí.

Dobrý večer vám prajem, ja som tiež brala Disulone 100 au na začiatku zistenia celiakia. Zarazila ma, že obsahuje pšeničný škrob . Mám také informácie, že sa dajú zakúpiť v Rakúsku a ich výrobky neobsahujú pšeničný škrob. Skúste tento liek zohnať z Rakúska. Ja tiež budem sa snažiť zabezpečiť ho, nakoľko znovu mi objavujú na rukách pluzgierové vyrážky, ktoré neznesiteľne svrbia. Pritom snažím si dodržiavať bezlepkovú diétu.l

Dobrý den, sháním léky Disulone pro mého otce, a mast Dermovate krém (k léčbě Duhringovy dermatitidy). V případě, že máte někdo navíc, prosím, kontaktujte mě na e-mail martinkova.misa94@seznam.cz. Cenu respektujeme. Děkuji.

Dobrý den všem, pokud má někdo zájem o lék Disulone, tak mohu poradit. Mám ho kolik budu chtít. Jen vážně....

Zdravim, viz posledni pripsevek od jiri.. tak prosim o radu na jhc2@volny.cz Dekuji

Přidat příspěvek do diskuze