Zdravím všechny bezlepkáře. Chtěl bych touto cestou upozornit na poměrně nově značený pšeničný škrob v banáncích v čokoládě od orionu, které jsem osobně ještě donedávna považoval za bezlepkové a již jsem obal nestudoval. Na dotaz k orionu, zda se jedná o změnu receptury nebo opravu složení mi nebylo odpovězeno. Osobně změně receptury nevěřím. Takže pozor, je třeba číst složení stále, nebo ještě lépe tyto potraviny vůbec nejíst.

Dnes jsem od kolegy v práci, který měl svátek, dostala právě banánek v čokoládě a opravdu je ve složení uvedený pšeničný škrob :-( Přiznám se, že u některých věcí složení ani opakovaně nečtu, ale teď vidím, že je potřeba všechno stále sledovat.

Tak v tom případě nechápu proč je uvedený v databázi bezlepkových výrobků..a ted zrovna na složení koukám a já tam uvedený žádný pšeničný škrob nemám.

Orion se snaží vyrábět z těch nejlevnějších surovin, proto ošidili banánek v čokoládě a začali tam cpát pšeničný škrob. Já naštěstí výrobky od Orion nejím, protože mají hnusnou chuť. Rok od roku byly jejich čokolády hnusnější a hnusnější, až se to nedalo jíst.

někde se o tom diskutovalo již kolem mikuláše. Banánky od Figara by měly být v pohodě. Také jsme přešli na jinou značku (bohužel jsou i chuťově jiné).

Souhlasím, výrobky Orion jsou přeslazené a chuťově odporné. Za poslední roky se zhoršovaly až to dospělo do fáze, že já osobně výrobky Orion považuji za nepoživatelné.

Souhlasím s kritikou současného provedení tohoto výrobku, banánek v čokoládě byl v dětství moje nejoblíbenější sladkost, nyní je to hnusná sladká žlutá ztuhlá pěna.

Přidat příspěvek do diskuze