Zdravím, je mi 27 let a celiakii mám už asi 4 nebo 5 let. Dietní chyby dělám tak 2x do roka. Dřív jsem to dával za vinu, sám sobě. Něco jsem snědl a nevěděl na 100 % jestli v tom jídle není nějaký lepek. Poslední dva roky ale už vím co můžu a nemůžu jíst ale diatní chyby se opakují pořád a pořád. Když jsem nad tím přemýšlel tak jsem vlastně vždy začal mít alergickou reakci po víkendu kdyz jsem pil alkohol i několik dní po sobě. Bylo to tak za 90 %. Tak se tedy ptám, zda má někdo zkošenost s tím, jestli může být žaludek nějak "oslabený, náchylnejší, slabšé" po par dnech v "lihu". Alkohol piji bezlepkový, většinou rum s colou, víno a nebo bezlepkové pivo. Tenhle pivní maratonmám tak jednou za 2 za 3 měsíce. Díky za pomoc.

V jiném příspěvku píšete: Z mého pohledu záleží jen a pouze na tom, jak silnou reakci člověk na lepek má. Je rozdíl když máš celiakii jako můj kolega, který má problémy až po 3 měsících kdy jí potraviny s lepkem nebo jako já, když si dam něco co má stopy lepku a jsem týden na kapačkách a měsíc uplně mimo, že ani chodit nemůžů. Nějaké vaření, výběr v restauraci nebo chození do více obchodů kvůli lepšímu výběru bezlepkových potravin je pro mě nalichernost. A zde píšete, že holujete alkoholu. Měl byste se léčit na psychiatrii. IQ?? K tomu Vám nikdo nic víc nenapíše. Mít takovou vysokou citlivost na lepek (podle mě asi alergie) a kombinovat alkohol??

Nechápu proč bych měl jít na psichiatrii. Mám alergii na lepek jak sep psal výše, tedy celiakii. Podle vás asi alegie - BINGO !! To že si jednou za 3 měsíce zajdu s kamarády popít o víkendu přece neznamená, že jsem alkoholik. Piju alkohol jednou za 3 měsíce, to vám příjde moc ? To vám příjde že jsem alkoholik ? Myslím že na tu psychiatrii by jste si mel zajít vy. A kromě toho, že jste dement asi neumíte ani číst. Psal jsem, že alkolik piju bezlepkový. Tedy rum čí víno nebo bezlepkové pivo. Takže nevidím důvod proč ne. Nemám problémy vždy když piju alkohol, ale většinou když mám problémy pil jsem před tím alkohol. Mě zajímá jen to, jestli může alkohol nějak podráždit (oslabit) žalukek, do takové míry, že jsem pak méně rezistentní vůči lepku. Zajímá mě, jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti.

Co sake ?? :)

Alkohol celkově uvolňuje histamin, ať už je to pivo, víno, pálenka, burčák, saké a další! Celiaci mají větší sklon k problémům s histaminem. Mnozí o tom ani nevědí. Čím více alkoholu, tím větší problémy s histaminem. Pokud máte problémy s histaminem, můžete mít bolesti hlavy, vyrážky, kopřivky, hůře se Vám může dýchat,tluče Vám více srdce, potíte se. Celkově jste více unavenější. Je to na Vás co si vyberete. Co Vám dělaá dobře a co naopak způsobuje větší problémy. Odborně se tomu říká "introspekce". Prostě pozorujete po čem je Vám hůř a "zkoušíte" co snesete a co už je problém.

Necetla jsem predchozi, ale mohl byste mit take histaminovou intoleranci, je to caste. Nekdo pak nemuze alkohol vubec, nebo nemuze jen urcity druh ci vetsi mnozstvi. Muj kamarad nemuze alkohol v pylove sezone, i kdyz neni normalne na pyl alergicky (kdyz nrpije).

dobry den ,jsem vinar a co mi zjistili celiakii ,ale az po nejake dobe od dg.jsem zustala na infuzich ,atb ,,do te doby me vino vubec nevadilo,ted kdyz se napiji jen decky tak mam uplne strasne reakce:-( zcrevenani pouze v obliceji,rychlý puls a busi mi srdce a spatne se mi dycha.jsem z toho nestastna,nejsem zadny alkoholik,ale kdyz uz se clovek musi vzdat vyborneho ceskeho peciva,tak prijde zase tohle?Zkousela jsem i bezlepkove pivo Celia a zcrevenani v obliceji prislo take asi do 10min.Ma nekdo take takove zkusenosti,to uz jako nikdy nebudu moc sklenku vina:-(((neb jake doporucujete?Moc prosim o radu

Přidat příspěvek do diskuze