Dobrý den, při bezlepkové dietě jsem hodně nabrala váhu, i když nesním toho tolik, nevíte, kde může být chyba? Jak dietě odlehčit, abych šla naopak s váhou dolů, a to co jsem nabrala alespoň trochu redukovala?

Pokud více pečete,tak omezit pečení,časté přibírání je z více škrobu v bezlepkovém pečivu a potravinách.Odlehčit jedině tím že omezíte pečivo,a budete na křupavých chlebech.dle mého tedy..

Dobrý den, mám stejný problém u dítěte. Strašně pribira, už nevím co ji dávat jiného, porce malé, pohybu hodně, sladké minimálně a kila leti nahoru. Kam vlezu, všude poslouchám řeči, že je silná, že jak může dítě na dietě být silné. Někdy mám chuť ji narvat lepkem ať zase zhubne :-( Nevím co dělat, stojící to vse za houby. Člověk vaří každé jídlo, práce, peněz, odříkání a výsledek posměch okolí. Křupavé chleby mi taky líbí nedoporučuji, že mají špatný glikemicky index.

Zdravím, zacala jsem bezlepkovou dietu hlavne proto,ze jsem atopička od útlého věku.vlastně od narozeni.i pres to,ze nesnasenlivost nebo alergii na lepek nemam uplne potvrzenou,chci to zkusit. Po cca mesici jsem pribrala cca 4 kg a rada bych zhubla.mam 165 a 68 kg.I kdyz se citim lepe,rada bych dostala mou vahu na 60kg.muzete mi prosim pomoci?

Ahoj, je mi 39 měřím 160 a vážím 62 kg mám celiakii a pořád přibírám. Nejím kupované pečivo a nejím ani moc sladké. Chtěla bych se vrátit na svou původní váhu 55 kg. Ale už si nevím rady co jíst, hlavně když mám 3 dvanáctihodinové směny v práci po sobě. Ráno si dávám bezlepkové ovesné vločky s mlékem a javor.sirup. a hned z toho mám zažívací potíže než dojdu do práce. Byla jsem na gastroskopii a mám jen celiakii naštěstí. Nevím kde dělám chybu, když jde váha pořád nahoru :-(

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, na nějaké rady abych přibrala pár kil navíc? Je mi 22, měřím 171 a vážím 51 kilo. A ráda bych se dostala na 55 kilo jím 5 denně, dietu držím od jednoho roku života takže mám od malička podváhu. Snažím se jíst hodně těstovin zeleniny a ráda si dám i sladké např. Buchty.

Nedávno jsem sepsala fajn článek o bezmléčné a bezlepkové dietě: http://vymysleno.cz/bezmlecna-a-bezlepkova-dieta-aneb-jak-jist-chutne-i-s-timto-omezenim/

Přidat příspěvek do diskuze