Dobrý den, při bezlepkové dietě jsem hodně nabrala váhu, i když nesním toho tolik, nevíte, kde může být chyba? Jak dietě odlehčit, abych šla naopak s váhou dolů, a to co jsem nabrala alespoň trochu redukovala?

Pokud více pečete,tak omezit pečení,časté přibírání je z více škrobu v bezlepkovém pečivu a potravinách.Odlehčit jedině tím že omezíte pečivo,a budete na křupavých chlebech.dle mého tedy..

Dobrý den, mám stejný problém u dítěte. Strašně pribira, už nevím co ji dávat jiného, porce malé, pohybu hodně, sladké minimálně a kila leti nahoru. Kam vlezu, všude poslouchám řeči, že je silná, že jak může dítě na dietě být silné. Někdy mám chuť ji narvat lepkem ať zase zhubne :-( Nevím co dělat, stojící to vse za houby. Člověk vaří každé jídlo, práce, peněz, odříkání a výsledek posměch okolí. Křupavé chleby mi taky líbí nedoporučuji, že mají špatný glikemicky index.

Ahoj, je mi 39 měřím 160 a vážím 62 kg mám celiakii a pořád přibírám. Nejím kupované pečivo a nejím ani moc sladké. Chtěla bych se vrátit na svou původní váhu 55 kg. Ale už si nevím rady co jíst, hlavně když mám 3 dvanáctihodinové směny v práci po sobě. Ráno si dávám bezlepkové ovesné vločky s mlékem a javor.sirup. a hned z toho mám zažívací potíže než dojdu do práce. Byla jsem na gastroskopii a mám jen celiakii naštěstí. Nevím kde dělám chybu, když jde váha pořád nahoru :-(

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, na nějaké rady abych přibrala pár kil navíc? Je mi 22, měřím 171 a vážím 51 kilo. A ráda bych se dostala na 55 kilo jím 5 denně, dietu držím od jednoho roku života takže mám od malička podváhu. Snažím se jíst hodně těstovin zeleniny a ráda si dám i sladké např. Buchty.

Nedávno jsem sepsala fajn článek o bezmléčné a bezlepkové dietě: http://vymysleno.cz/bezmlecna-a-bezlepkova-dieta-aneb-jak-jist-chutne-i-s-timto-omezenim/

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli může mít celiakie vliv na váhu? Našli mi ji až ve 23 letech,kdy už jsem si nevěděla rady jak zhubnout a váha šla pořád nahoru. Děkuji za odpověď

Přidat příspěvek do diskuze