MAMINO: A jak jste psala ten Aerius - První, co dr. při alergii napíše je tohle, ale četla jsem, že má imunomodulační účinek - popsán takto: ++Imunomodulační účinek desloratadinu se projevuje tím, že tlumí produkci leukotrienu LTC4 a dalších cytosinů i chemokinů, inhibuje expresi adhezivních molekul a HLA-DR antigenů na povrchu epitelových buněk nosní sliznice. Významně ovlivňuje nosní obstrukci++ Jelikož odbornému popisu moc nerozumím, tak se ptám, jestli to má i cosi společného s imunitou jako takovou, která se celiakům nemá uměle podporovat..jak se tady všude píše. Jestli mi to umí někdo vysvětlit, tak moc prosím..! J.

Tantum Verde Spray a Spray Forte působí na bolest v krku několika účinky – proti zánětu i proti bolesti.

Dobrý den, moje děti mají neustále oteklý a olavý krk, co jim dát, pokud mají pět let?

Fluimucil ochraňuje přímo buňky imunitního systému před oxidačním stresem, snižuje frekvenci a závažnost infekci.

Ahojky jaké je dávkování? A je volně prodejný v lékarně?

Fluimucil je na vlhký kašel můžete ho zakoupit bez receptu v každé lékárně. Je velmi oblíben u praktických lékařů, kteří jej často doporučují.

Dobrý den, můj syn má často chřipky a nachlazení…

Přidat příspěvek do diskuze