Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit, zda byste měl někdo odkaz na nějaký dobře napsaný článek o nebezpečném riziku kontaminace potravin lepkem ve smíšené kuchyni, kde by bylo velice jasně popsáno, jaký je to velký problém, jak těžko to lze uhlídat a proč je tak moc důležité uhlídat byť sebemenší drobeček? Potřebovala bych to pro naší babičku, která má potřebu malému Pepíčkovi stále loupat jablíčko a podobně, ale není ochotná už se se mnou o této problematice bavit a když před jeho sváčou třeba u nich utírám pečlivě stůl, tak je snad i uražená. Já to chápu, je to babička, ale to s tou kontaminací zase musí pochopit ona :-) Díky za pochopení a za to, že kdo nemá nic k tématu, nebude psát nesmyslné urážky, odsuzovat naší hodnou babičku a podobně... Zkrátka k věci, prosím.

Zdravím všechny celiatiky. Jsme v domácnosti 4 celiatici 9,5 roku a 2 běžně se stravující členové. + 1-2 dítka, která si půjčuji a tam jsou diety různé. vařím denně pro 7-8 lidiček různého věku a různých diet. Mám rozdělenu spíž a vše uchovávám ve skle. Mám rozdělenu kuchyňskou linku a veškeré ( pouze ) dřevěné nádobí. Zbytek se dá vyvařit, vydesinfikovat..... Všichni členové domácnosti si zvykli na to, že je třeba dodržovat zásady hygieny vaření, ikdyž to s nimi první roky nebylo vůbec jednoduché. Nádobí od lepku myji vždy zvlášť a mám na to i extra houbu, drátěnku, utěrku, ručník... Babička to nepochopila nikdy. Kašle na vše a že je pak někomu zle..... no tak se aspoň dobře vykajdí. že takto ničí druhým imunitní systém nechápe a ještě je dotčena, když se jí to snažím vysvětlit. Mnohdy jsem si i říkala, že by bylo fajn to na ni chvilku ,,hodit", aby poznala jak jsou křeče v břiše úžasné, když se člověk ani nadechnout nemůže. Po mnoha letech to přehlížím a myslim si své. Prostě s takovýmto člověkem nenadělám nic. Chce to jen trpělivost a klid.

Přidat příspěvek do diskuze