Dobrý den já mám domácí pekárnu Eta a musím říci, že výběr nebyl vůbec jednoduchý. Dost mi pomohl magazín, kde se výběrem pekárny zabývají. Pokud se i vy chcete inspirovat podle čeho pekárnu vybírat podívejte se http://homezin.cz/media/domaci-pekarny-jak-vybrat

my jsme dlouho testovali různé směsy a nakonec se nám osvědčily ty z Lidlu, třeba Sedlácký chléb... zkoušeli jsme i vlastní recepty, ale nějak to nebylo ono... hlavně jsme ale dva a ten chleba celý nesníme... taky mě zajímá pekárna na půlkilové chleby..?

Ahoj, prodávám domácí pekárnu Moulinex OW350131 za 1650 Kč včetně veškerého příslušenství (na bagety atd.), kupovaná za cca 3500 Kč, dnes se nová prodává nejlevněji na internetu za 2700 Kč. Pekárna je vhodná na bezlepkové pečení chleba (má na to speciální program). Nikdy nedošla do kontaktu s lepkem (bezlepková domácnost), stará cca 2,5 roku, použitá max. 10-15x => dárek od rodičů, když jsem se dozvěděl, že jsem celiak, ale pak jsem zjistil, že mi vadí droždí, což pro pečení chleba není zrovna ideální, takže pekárnu jsme dali do krabice a více se nepoužívala. Pokud byste měli zájem, prosím na mail ancestor@seznam.cz, Vyzvednutí pouze v Praze.

Dobrý den, poradí prosím někdo pekárnu která umí bagety? jde mi hlavně o ty bagety, dcera chleba nechce jíst a nevím co pořád dávat na svačinky do školky. Všechny ty balené polotvary se nám už hnusí. Moc děkuji za radu.

Dobrý den, nemá někdo pekárnu Sana a nezkoušel v ní tento chleba? (je bez kvasnic i kvásku) http://www.pohankovymlyn.com/pohankovy-chleb/

Přidat příspěvek do diskuze