prosím nevíte,co je s paní Ivankou? její úžasné stránky už několik dní nefungují :-( www.ivako.cz .

V nějakém vlákně se tady psalo že pí Kohoutková děla udržbu web stránek a prý i možná vydá kuchařku;-)

Kuchařku už vydala.

Asi jste neviděly pohádku "Nesmrtelná teta". Ty recepty jsme dávaly paní Ivě dobrovolně, zcela zdarma s tím, ať s nimi naloží, jak uzná za vhodné.Pokud vím, tak paní Ivu(Kohoutkovou) přišly stránky asi na dva tisíce ročně-to hradila ze svého-něměla žádné dotace.A čas, věnovaný jejich tvorbě a inovaci-to jí nezaplatil nikdo.A to, že už stránky neprovozuje, je její zcela soukromá věc-proč, to tady nebudu rozmazávat.Tak se tou "Nesmrtelnou tetou" neudavte.

paní Ivě bych chtěla moc poděkovat, protože mě před osmi léty zachránila, když jsem začínala vařit pro bezlepkáře. její stránky byly bez diskuze nejlepší a nejpřínosnější pro začátečníky. pokud jste také začínali, víte, že je to často "pokus x omyl" - kniha o pečení je bezva, ale chybí mi spousta dalších receptů - ani mi nenapadlo si je kopírovat, teď bych to potřebovala... ps.: souhlasím s odkazem na "nesmrtelnou tetu"!!!

Dobrý den všem náhodou jsem narazila tuto diskuzi, je sice hodně stará, ale nedá mi to se k tématu zpětně nevyjádřit. Stránky skončili tím, protože mi padl notebook i s veškerou zálohou a vším co k tomu bylo potřeba. protože to bylo v období kdy už se psala kniha, měla jsem novou práci, děti krom školy v kroužcích atd... nebyl čas dávat dohromady úplně od nuly vše znovu. Knihy vyšly už dvě, nyní je v rozpracování třetí. A také tvořím nový web, kde by bylo vše jak na tom starém, rady a návody od A do Z. Přeji všem krásný den.

Přidat příspěvek do diskuze