Ahoj,kde kupujete bezlepkové potraviny? Máte nějaké zkušenosti s nákupem přes internet?

Jednou jsem nakupovala přes eshop na bezlepkovepotraviny.cz a byla jsem spokojená :)

Výborné balené bezlepkové pečivo a mouku kupuju v Globusu. Mám navíc alergii na laktózu, takže o to je to horší :( Většinou je problém sehnat i uzeniny, co neobsahují lepek, naštěstí ale mám kousek od nás prodejnu Chodura a ten má hodně bezlepkových uzenina takže si vždycky vyberu apochutnám :)

Dobrý den, za naši firmu mohu doporučit výborné bezlepkové a neslazené krémy z ořechů, které mohou při pečení nahradit mouku - kokosovou, mandlovou, atd. Sama se stravuji bezlepkově a toto je opravdu velká pomoc, navíc krémy milují i děti a chutnají jim např. na rýžovém chlebíčku. Není pak ani třeba žádné pečivo. Odkaz zde: http://www.nutspread.cz/oriskove-kremy-neslazene/

Doma již několik let vařím bezlepkově kvůli dceři. Jak jsem se u doktora dozvěděla, že dcera je celiak, tak mě to vyděsilo, ale časem jsem našla plno produktů. Nyní máme nejvíce oblíbenou značku Semix. Vyrábějí různé mouky a kaše, které nám chutnají. Podívejte se na http://www.zdravyzivot.com/ Taky se mi líbí, že se snaží vynechat u produktů palmový olej!

Dobrý den, taky by mně zajímaly vaše skušenosti s nákupem přes internet. Znáte nejaký spolehlivý eshop? Bezlepková dieta je pro mě novinka a moc si nevím rady, díky.

Zdravím, poradí mi někdo prosím, kde sehnat v Praze bezlepkové těstoviny adriana?

Přidat příspěvek do diskuze