GlutenPrima-prášek pro strávení lepku

Ahoj chtěla bych se vás zeptat jestli už někdo zkoušel tyto tablety. Taky by mě zajímalo jestli to vůbec funguje a jestli to není jenom marketingový tah.(je na ně reklama na Primě) Ano ví že to není náhrada za dietu. Předem všem děkuji za odpovědi♥♥.

Osobně jsem tyto enzymy na lepek nezkoušel, ale moje známá, která je rovněž celiak, si je pochvaluje.

Chápeme obavy, které byly zpočátku i u manželky jednoho z manažerů firmy a několika dalších osob s intolerancí na lepek, na kterých jsme tyto tobolky testovaly. Enzymy obsažené v přípravku štěpí složky lepku tak, aby se do střeva již lepek nedostal a nezpůsoboval např. bolesti břicha. Vzorky zdarma k vyzkoušení lze poptat na www.glutenprima-laktoprima.cz, uvítáme rovněž zpětnou vazbu na kontakty uvedené tamtéž. M. Konvický

Dobrý den chtěla bych se zeptat , jsem celiak a dala jsem si lepkove těstoviny bude to vidět za necelých pět měsíců v krvi. Děkuju Péťa

Dobrý den, dceři byla před 2 roky diagnostikována krevními testy i biopsií celiakie. Doposud dodržovala bezlepkovou dietu a předesílám, že v tom hodlá samozřejmě pokračovat. Vzhledem k blížící se době letních táborů a soustředění mám dotaz, zda může lék zmírnit nevolnosti (bolesti břicha) způsobené nevědomým požitím lepku - na dovolené jí omylem podali "lepkové" těstoviny. Doposud jí zabíralo po několika hodinách pouze Immodium.

Znám paní, která navzdory své celiakii často jí lepek a na něj si vždy dává enzymy na trávení lepku. Tvrdí mi, že při pravidelných krevních testech nemá žádné protilátky proti lepku, takže to vypadá, že jí to asi funguje.

Kdyby to fungovalo, tak má výrobce miliardy dolaru a autor nápadu Nobelovu cenu.

Přidat příspěvek do diskuze