GlutenPrima-prášek pro strávení lepku

Ahoj chtěla bych se vás zeptat jestli už někdo zkoušel tyto tablety. Taky by mě zajímalo jestli to vůbec funguje a jestli to není jenom marketingový tah.(je na ně reklama na Primě) Ano ví že to není náhrada za dietu. Předem všem děkuji za odpovědi♥♥.

Osobně jsem tyto enzymy na lepek nezkoušel, ale moje známá, která je rovněž celiak, si je pochvaluje.

Chápeme obavy, které byly zpočátku i u manželky jednoho z manažerů firmy a několika dalších osob s intolerancí na lepek, na kterých jsme tyto tobolky testovaly. Enzymy obsažené v přípravku štěpí složky lepku tak, aby se do střeva již lepek nedostal a nezpůsoboval např. bolesti břicha. Vzorky zdarma k vyzkoušení lze poptat na www.glutenprima-laktoprima.cz, uvítáme rovněž zpětnou vazbu na kontakty uvedené tamtéž. M. Konvický

Bohužel se to podvodníky jen hemží a prodávat tohle by mělo být i trestný čin za úmyslné poškození zdraví nenaletˇte jim,bezlepková dieta v současnosti žádný lék nemá.Jediné je dodržování bezlepkové diety.Už je hodně v podvědomí lidí bezlepková dieta i pro ty co ji nemají,určuje se tím kvalita potravin našizené něco moukou je prakticky neprodejné.

Dobrý den, mám potvrzenou celiakii a přášek používám, když mám chuť na něco s lepkem. Mně osobně pomáhá, není mi po ničem zle a břicho mě nebolí, takže za mě spokojenost a jsem ráda, že něco takového vzniklo, abych si sem tam mohla dát můj oblíbený rohlík se slaninou :) myslím si ale, že na každého to funguje jinak, asi záleží, jak "silnou" tu celiakii člověk má. Znám lidi, kteří nemohou pozřít ani vodu z vývaru s lepkovýma nudličkama, já to naštěstí nemám tak silné a mohu si dát třeba sušenku bez následků, proto mi asi prášky zabírají lépe. Takže je lepší sám vyzkoušet, než se řídit radami druhých :)

Dobrý den Lucie, Vaše rada opravdu není dobrým příkladem pro celiaky. Ale když už dietu řešíte takhle - vlastně na sobě zkoušíte účinky - mohla bych Vás poprosit, jestli byste mohla říct jaké máte výsledky krevních testů? Ještě lepší by bylo, kdybyste podstoupila kontrolní biopsii. Důsledky konzumace lepku na sobě opravdu nemusíte poznat, ale zajímalo by nás, jak reaguje Vaše střevní sliznice. Ostatním bych ale určitě nedoporučovala Vás následovat.

Dobrý den chtěla bych se zeptat , jsem celiak a dala jsem si lepkove těstoviny bude to vidět za necelých pět měsíců v krvi. Děkuju Péťa

Přidat příspěvek do diskuze