GlutenPrima-prášek pro strávení lepku

Ahoj chtěla bych se vás zeptat jestli už někdo zkoušel tyto tablety. Taky by mě zajímalo jestli to vůbec funguje a jestli to není jenom marketingový tah.(je na ně reklama na Primě) Ano ví že to není náhrada za dietu. Předem všem děkuji za odpovědi♥♥.

Osobně jsem tyto enzymy na lepek nezkoušel, ale moje známá, která je rovněž celiak, si je pochvaluje.

Chápeme obavy, které byly zpočátku i u manželky jednoho z manažerů firmy a několika dalších osob s intolerancí na lepek, na kterých jsme tyto tobolky testovaly. Enzymy obsažené v přípravku štěpí složky lepku tak, aby se do střeva již lepek nedostal a nezpůsoboval např. bolesti břicha. Vzorky zdarma k vyzkoušení lze poptat na www.glutenprima-laktoprima.cz, uvítáme rovněž zpětnou vazbu na kontakty uvedené tamtéž. M. Konvický

GlutenPrima -Bohužel lék je 100% neůčinný,je pouze pro ty co jsi jenom myslí že mají bezlepkovou dietu aniž by ji měly potvrzenou testy. Marek 21.03.2017 13:41 příspěvek-- JPP- jedna paní povídala nebo MZP-moje známá povídala. Prosím Vás nevkládejte komentáře tohoto znění jsou matoucí a nepravdivá.

Jsme celiak a přípravek používám. Pro mě - mohu sníst chleba, koláč a podobně, bez reakce. Jsem spokojený. Pivo to nezvládne, ani půllitr. Ale to může být pivem :-)

Dobrý den, informace pro celiaky ohledně užívání těchto emzymů je, že přípravek nenahrazuje bezlepkovou dietu. Příbalový leták by měl být již o tuto infomaci doplněn. Přípravek není podložen studií a lékaři ho nedoporučují.

Bohužel se to podvodníky jen hemží a prodávat tohle by mělo být i trestný čin za úmyslné poškození zdraví nenaletˇte jim,bezlepková dieta v současnosti žádný lék nemá.Jediné je dodržování bezlepkové diety.Už je hodně v podvědomí lidí bezlepková dieta i pro ty co ji nemají,určuje se tím kvalita potravin našizené něco moukou je prakticky neprodejné.

Přidat příspěvek do diskuze