Vánoční cukroví od Bezlepíka

Bezlepík nabízí možnost objednání vánočního cukroví, které bude k vyzvednutí na Vánočním bezlepkovém trhu (sobota 14.12.2019, PVA Expo Praha-Letňany). Cukroví k objednání do 17.listopadu. Cukroví je možné objednat samostatně případně i s nákupem do tašky.

VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH 2019

Společnost pro bezlepkovou dietu Vás srdečně zve v sobotu 14. prosince na Vánoční bezlepkový trh. Níže naleznete podrobné informace k akci, seznam vystavovatelů a objednávkové formuláře (objednávkové formuláře budou průběžně doplňovány).

BEZLEPKOVÁ ODPOLEDNE V HM GLOBUS v 2. pololetí 2019

Hypermarket GLOBUS pokračuje ve spolupráci se Společností pro bezlepkovou dietu v pořádání Bezlepkových odpolední i v druhém pololetí letošního roku. Součástí každé akce je opět odborná přednáška lékaře, novinky v bezlepkové dietě, představení a ochutnávka bezlepkových potravin a uzenin ze sortimentu HM Globusu a jejich výhodná nabídka. 

Sirupy a bezlepková dieta

SIRUPY (glukosové, glukoso-fruktosové a další) 

Sirupy jsou koncentrované roztoky cukrů a jejich derivátů (glukosa, fruktosa, sacharosa, maltosa, maltooligosacharidy, sorbitol, maltitol). Nejčastěji se vyrábějí z kukuřice, pšenice nebo brambor, kdy se nejprve izoluje škrob, který se dále hydrolyzuje. Vzniklá glukosa se separuje (membránové systémy) a pak se enzymově přeměňuje na fruktosu. V potravinářství jsou nejvíce používané glukosové, glukoso-fruktosové a maltosové sirupy.