Bezlepkové výrobky z Orlických hor

Don Peppe Vám přináší jediné mražené bezlepkové knedlíky a gnocchi na českém trhu. Výhodou je snadná a rychlá příprava, což jistě mnohé potěší. Tyto výrobky jsou vhodné pro lidi s nesnášenlivostí lepku nebo s celiakií. Každá výrobní šarže je testována na přítomnost lepku v akreditované laboratoři.

Testy zmrzlin

V časopise Výživa a potraviny č. 3/2018 byl uveřejněn článek Zmrzlina a lepek - je důvod k obavám? Pracovnice VUPP se zaměřily na testy zmrzlin z hlediska obsahu lepku. Výsledky jsou velice dobré. Článek si můžete přečíst zde

Právo pacienta být informován

Na portálu ozdravotnictví.cz si můžete přečíst článek  Právo pacienta být informován. .... Pravidla poskytování zdravotní péče, včetně podávání léků reguluje řada právních předpisů, včetně těch, které garantují pacientovi jeho práva. Jaká jsou ta nejdůležitější? Celý článek zde.

SHAKE-IT – bezlepková zdravá svačina

SHAKE-IT jsou bezlepkové cereální nápoje vyráběné v České republice. Představují ideální nutričně vyvážené jídlo ve formě nápoje, které zasytí opravdu na dlouho. Jsou bez lepku, vegan, neobsahují žádná barviva, aromata ani konzervanty.

Akce v restauracích HM Globus

V termínu od 7. – 13.6. 2018 si můžete pochutnat v každé restauraci  HM Globus na Kuřecích párty řízečkách v kukuřičné strouhance s hráškovo-bramborovým pyré za zvýhodněnou cenu 85 Kč.
Přijďte ochutnat! :-)